Valge 100Valge 100 on ühekorruseline kolme magamistoaga ühepereelamu. Elamusse on kenasti paigutatud avar ja läbi maja planeeringuga elutuba-köök, koos väljaulatuva valgusküllase sööginiššiga. Iga korraliku köögi juurde kuulub ka kindlasti sahver, mille väärtust perenaised on hakanud taas hindama – Valgekodu maja projektide ei ole seda unustatud. Eesti kodus pea kohustuslikud saunaruumid on pääsuga sauna eesruumist otse väiterrassile – lisaks saab seal peale leili mõnusalt lõõgastuda, samuti sobib sauna eesruum ideaalselt lemmikloomade hooldamiseks ning kohaks pesumasinale/kuivatile. Maja juurde kuulub 5 m laiune autovarjualune, hõreda laudisega puukuur ja kinnisem panipaik, kuhu saab paigutada aiatööriistad ja jalgrattad.

Hoonet köetakse õhksoojuspumba (õhk-vesi või õhk-õhk) abil, täiendavalt on elutoas kamin. Juhul, kui maja kütmiseks planeeritakse keskküttekatelt või kasutatakse muid kütteseadmeid, on võimalik ruumilahendust muutes ka tehnoruum majja ära paigutada.

Elamu välisseinte materjal on standardina planeeritud väikeplokkidest, vahelagi ja katusekonstruktsioon puidust. Madala viiluga katuse katusekatteks on Klassik tüüpi profiilplekk. Välisviimistluseks on valge krohv, mida on kombineeritud tumehalli laudisega. Hoone piirdekonstruktsioonid vastavad energiatõhususe miinimumnõuetele.

Valge 100 elamuprojekti tellimiseks ehitusloa mahus pöörduge palun oma maakleri või projekti autori, arhitekt Anne Vaisma poole - Anne Strati Arhitektuuribüroo
telefon 52 15 490
e-post: anne.vaisma@gmail.comValge 100 põhiplaanid ja vaated

NB! Täismõõdus plaanid ja vaated avanevad klikates pildileValge 100 elamu tüüp- projekti maksumus ehitusloa mahus on: 1200 € + km.

Eelprojekti hind sisaldab:
- arhitekti konsultatsiooni
- vundamendiplaani
- korruse plaani
- lõiget
- välisvaateid
- asendiplaani
- tehnovõrkude koondplaani 
   (veevarustuse ja kanali-   
   satsiooni, elektri, side,  
   välistrassid liitumipunkti-
  
dest elamuni)  
- seletuskirja
- energiamärgist
- ehitusloa taotlemiseks 
   vajalikku dokumentatsiooni
- projekti kooskõlastamist


Põhiplaan

 
       


Vaade 1

 


Vaade 2

 
       


Vaade 3

 


Vaade 4


 

 

 

 

 

Tellijal tuleb lisaks tellida kinnistu geoalus ja tasuda riigilõiv (150 €) ehitusloa eest.
Kinnistu geoalus hinnaga 180 € + km, on võimalik tellida: Dag Kivila, Kinnisvaraekspert Pärnu maamõõtja, tel: 505 6047, e-post: dag.kivila@dtz.ee

Lisatasu eest on võimalik teha tüüpprojektis muudatusi (tasu sõltub muudatuste ulatusest) ja tellida täiendavaid arhitektuurseid või konstruktiivseid jooniseid. Eelprojekt ehitusloa mahus ei sisalda hoonesiseseid eriosasid nagu veevarustus, kanalisatsioon, elekter, ventilatsioon, nõrkvool.

Elamuprojektide pakkujaks ja müüjaks on OÜ Anne Strati Arhitektuuribüroo,
telefon 52 15 490, e-post:
anne.vaisma@gmail.com 
 

 

 

 

 

Müügiinfo

 

 


Janno Peterson 
projektijuht
tel   +372 442 0700 
gsm +372 505 8832 
janno@kinnisvaraekspert.ee

     

 Mai Arjakas
kutseline maakler
tel   +372 442 0700 
gsm +372 518 5913 
mai@kinnisvaraekspert.ee