Valge 85Valge 85 on lihtne, kuid praktiline elamu väiksemale perele, mille ruumilahendust (kaks või kolm magamistuba) on võimalik kohandada vastavalt Tellija soovile ja pere vajadustele. Elamusse on kenasti paigutatud avar ja läbi maja planeeringuga elutuba-köök, magamistoad, saun, duširuum (võimalik ka vann), WC ja tuulekoda. Iga korraliku köögi juurde kuulub ka kindlasti sahver, mille väärtust perenaised on hakanud taas hindama – Valgekodu maja projektide ei ole seda unustatud.
Maja juurde kuulub veel terrass ja autovarjualune, mille alla jäävad puukuur ja panipaik.

Hoone keskmesse on kavandatud ahi, täiendava küttekehana on võimalik kasutada õhksoojuspumpa. Juhul, kui maja kütmiseks planeeritaks katelt on võimalik veidi ruumilahendust muutes ka tehnoruum majja ära paigutada.

Elamu välisseinte materjal on standardina planeeritud väikeplokkidest, vahelagi ja katusekonstruktsioon puidust. Madala viiluga katuse katusekatteks on Klassik tüüpi profiilplekk. Välisviimistluseks krohv, mida on kombineeritud laudisega. Hoone piirdekonstruktsioonid vastavad energiatõhususe miinimumnõuetele.

Valge 85 elamuprojekti tellimiseks ehitusloa mahus pöörduge palun oma maakleri või projekti autori, arhitekt Anne Vaisma poole - Anne Strati Arhitektuuribüroo
telefon 52 15 490
e-post:
anne.vaisma@gmail.comValge 85 põhiplaanid ja vaated

NB! Täismõõdus plaanid ja vaated avanevad klikates pildileValge 85 elamu tüüpprojekti maksumus ehitusloa mahus on: 1200 € + km.

Eelprojekti hind sisaldab:
- arhitekti konsultatsiooni
- vundamendiplaani
- korruse plaani
- lõiget
- välisvaateid
- asendiplaani
- tehnovõrkude koondplaani 
   (veevarustuse ja kanali-   
   satsiooni, elektri, side,  
   välistrassid liitumipunkti-
  
dest elamuni)  
- seletuskirja
- energiamärgist
- ehitusloa taotlemiseks 
   vajalikku dokumentatsiooni
- projekti kooskõlastamistPõhiplaan 1
(3 magamistuba)


Põhiplaan 2
(2 magamistuba)

 
       


Vaade 1

 


Vaade 2

 
       


Vaade 3

 

 
Vaade 4

 
 

Tellijal tuleb lisaks tellida kinnistu geoalus ja tasuda riigilõiv (150 €) ehitusloa eest.
Kinnistu geoalus hinnaga 180 € + km, on võimalik tellida: Dag Kivila, Kinnisvaraekspert Pärnu maamõõtja, tel: 505 6047, e-post: dag.kivila@dtz.ee

Lisatasu eest on võimalik teha tüüpprojektis muudatusi (tasu sõltub muudatuste ulatusest) ja tellida täiendavaid arhitektuurseid või konstruktiivseid jooniseid. Eelprojekt ehitusloa mahus ei sisalda hoonesiseseid eriosasid nagu veevarustus, kanalisatsioon, elekter, ventilatsioon, nõrkvool.

Elamuprojektide pakkujaks ja müüjaks on OÜ
Anne Strati Arhitektuuribüroo,
telefon 52 15 490, e-post:
anne.vaisma@gmail.com 


 

 

 

Müügiinfo

 

 


Janno Peterson 
projektijuht
tel   +372 442 0700 
gsm +372 505 8832 
janno@kinnisvaraekspert.ee

     

 Mai Arjakas
kutseline maakler
tel   +372 442 0700 
gsm +372 518 5913 
mai@kinnisvaraekspert.ee