ELU VALGERANNA KÕRVAL – 9 MINUTIT SÜDALINNAST
Pärnu ilusast südalinnast napi autosõidu ning Valgeranda viivast teest vaid 600 m kaugusele on kerkimas uus linnalähedane uuselamurajoon, kuhu saad rajada just sellise kodu, nagu sulle meeldib. Siin ootavad kõigi liitumistega krundid uusi toredaid omanikke.
Elamukruntide müügihind sisaldab juba välja ehitatud:
• Elektriliitumist 3x16 A (Elektrilevi)
• Tsentraalset trassivett (haldab Pärnu Vesi)
• Tsentraalset kanalisatsiooni (haldab Pärnu Vesi)
• Sidevarustust (Telia)
• Tänavavalgustust (Audru vald)
• Elamurajooni siseseid asfaltteid (Audru vald)
Piirkonda on lisaks rajatud tuletõrjehüdrandid ning kraavid sadevete kogumiseks. Kõikide igakülgselt eluks vajalike tingimuste, sealhulgas teede, trasside ja tänavavalgustuse toimimine ning korrashoid on igapäevaselt Audru valla poolt tagatud.
OMA MAJA MUGAVUSED
Valgekodus saad täita oma unistuse kaunist aiast või terrassist, katuseakendest või hoopis mõnusast maakivikaminast. Elamukrundid on piisavalt suured, et võimaldada linna lähedal elamise suurimat eelist – privaatsust. Kinnistutel on suured hoonestusalad, mille piiridesse võib ehitada kuni kaks hoonet, üks elamu ja teine abihoone, mille suurim lubatud ehitusalune pind on vastavalt krundile 200 - 300 m². Oma kodu või miks mitte suvekodu ehitamiseks võib kasutada nii eriprojekte kui ka elamurajooni kohaseid tüüpprojekte. Väljaehitatud taristud, linna- ja looduslähedus, arhitektuursed lahendused  ning head ühendusteed on tagatiseks toimiva elukeskkonna arenemisel.
JÄTKUVALT KIIRELT ARENEV PIIRKOND
Valgekodu lähedal asub legendaarne Valgerand, kus saab veeta mõnusalt aega nii üksinda mõtiskledes, kahekesi jalutades kui ka perega vahvalt koos aega veetes. Siin läheduses asub ka hinnatud puhkekeskus Villa Antropoff ja laste suvine lemmikoht Valgeranna Seikluspark. Golfisõpru rõõmustab teadmine, et esmaklassilised Valgeranna Golfiväljakud asuvad juba naabruses – White Beach Golf klubimaja koos restorani ja baariga on suvehooajal avatud kõikidele külastajatele.
Juurdepääsuteed Valgekodu elamurajoonini on asfalteeritud ning linnaga ühendav kergliiklustee algab 600 m kauguselt. Pärnu linnast kuni Valgeranna teeristini viib kiire neljarealine maantee, kohe linnapiiril (4,5 km) asuvad Maksimarket, Comarket ja valla lasteaed. Samuti on Lihula mnt olemas mugav bussiühendus.
ÜHINE ETTEVÕTLIKE INIMESTEGA
Taskukohased krundihinnad teevad võimalikuks nii oma maja ehitamise kui ka otstarbekaks ostu tulevikuinvesteeringuna. Ühine aktiivsete inimestega juba täna, et nautida elu heas piirkonnas, oma isiklikus majas!

 

 

 

Müügiinfo

 

 


Janno Peterson 
projektijuht
tel   +372 442 0700 
gsm +372 505 8832 
janno@kinnisvaraekspert.ee

     

 Mai Arjakas
kutseline maakler
tel   +372 442 0700 
gsm +372 518 5913 
mai@kinnisvaraekspert.ee