REOLA ÄRIPARK

TUTVUSTUS


Eesti asub Läänemere piirkonna keskmes. See on Euroopa kõige kiiremini kasvav turg enam kui 90 miljoni tarbijaga. Äritegevuseks valitsevad soodsad olud (kulud on väikesed) ja kõigile investoritele on tagatud võrdsed tingimused.

Eesti on ligipääsetav nii logistiliselt kui ka sotsiaalsest vaatenurgast: ühe IT-valdkonna lipulaevana rakendab Eesti pidevalt tänapäevaseid IT-lahendusi ja tänu arenenud kommunikatsioonitehnoloogiale ei oma vahemaad siin mingisugust tähtsust. Eesti majanduse arendamisel on väga oluline osa olnud välisinvestoritel. Eesti ei püüa tuua riiki välismaiseid otseinvesteeringuid eriotstarbeliste toetusskeemide abil, vaid luua soodsa ärikeskkonna, mis on toonud ka soovitud tulemusi.

Riigi suurepärane ärikeskkond on aidanud jõudsalt edendada sellistel edukatel ettevõtetel nagu SKYPE, Playtech, Swedbank,  Ericsson, Tallink Grupp, ABB, Elcoteq jt.


Tartu

Tartu on oma 98 500 elanikuga Eesti suuruselt teine linn, kus asub ka tuntud Tartu Ülikool. Tartu asub Kagu-Eestis umbes 100 km kaugusel riigi lõunapiirist. Tartul on oluline roll riigi majanduses, demograafias ja ka kinnisvaraturul. Siinsed kinnisvaratehingud on nii mahu kui ka väärtuse poolest Eestis teisel kohal.

 

 

 

Kontaktandmed:


 Martin Viiask
kutseline maakler
gsm. 5555 1010 
martin.viiask@dtz.ee

     

Peeter Randma 
maakler 
gsm. 529 9022
peeter.randma@dtz.ee

Kinnisvaraekspert OÜ 
Raekoja plats 20
51004 Tartu 
tel. 733 3351
dtz.tartu@dtz.ee


Arendaja:
Estectus OÜ,
SEB Grupp
Tornimäe 2
10145 Tallinn
tel. 665 5217
Hannes.Kuhlbach@seb.ee