Parim kodu inimesele, kes hindab kvaliteeti ja madalaid kulusid!

Kirsi tänavale on alustatud uute kortermajade ehitamist, vähese liiklusega,  valdavalt eramutega hoonestatud piirkonnas. Madara tn elamupiirkonnas on väljakujunenud ühtse arhitektuuriga privaatne ja hinnatud elukeskkond.  Mugav ja kiire ühendus kesklinnaga, hea bussiühendus. Mööda uut kergliiklusteed jõuab jalgsi või rattaga lähimasse SELVERI kaubakeskusesse loetud minutitega. Lähedal on kool ja lasteaed.

Innovatiivne  VELOX  (jäävraketisega monoliitbetoon) ehitussüsteem tagab kivimaja parimad omadused. Valmivad tugevad, kauakestvad ja energiasäästlikud majad.

Kirsi tänava nelja korteriga majad on energiatõhusad, kõrge ehituskvaliteedi ning läbimõeldud ruumiprogrammiga. Korteri igakuine kütte ja sooja vee aasta keskmine maksumus jääb alla 50 sendi/m². Korterid on eraldi sissepääsuga läbi kahe korruse, kolme- ja neljatoalised, mis on varustatud linna kaugkütte ja autonoomse soojust tagastava ventilatsiooniseadmega. Kõigil korteritel on oma haljasala koos terrassiga ja lisaks panipaik. Igale perele on planeeritud kaks kindlaksmääratud parkimiskohta ning neli kohta maja külalistele.

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 

 


 
 
 
 
 
 
 
 

 


 
 

Kontaktandmed

 


Mai Isand
kutseline maakler
tel   +372 442 0700 
gsm +372 518 5913
mai@kinnisvaraekspert.ee

  Arne Pent 
kutseline maakler
tel   +372 442 0700 
gsm  +372 529 3739 
arne@kinnisvaraekspert.ee